ООО "Мелитопольский завод автотракторных глушителей "ЮТАС"
"Melitopol factory of autotractor silencers "UTAS" Ltd.

Про компанію

ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних глушників «ЮТАС» – одне з лідируючих український підприємств по виробництву і реалізації вихлопних систем для тракторів і автомобілів різних марок. Підприємство було засноване у 2000 році, і за свої 16 років існування на ринку встигло зарекомендувати себе як компанія, що динамічно розвивається, постійно впроваджує нові технології і матеріали у виробничий процес.

Великий досвід роботи і знання наших фахівців дозволяють запропонувати на сьогоднішній день покупцю продукцію, як із стандартного чорного металу, так і з більш якісного і стійкого до корозії алюмінізованого металу ALCOT (алюмокремній). Асортимент нашої продукції складається більш ніж  з 350 видів виробів, до яких відносяться глушники, труби проміжні, випускні, прийомні.

Наше підприємство надає гарантію на глушники серії ALCOT — 2 роки, це є великою перевагою для наших покупців, так як інші українські виробники обмежуються гарантією від 6 місяців до 1 року. Ми прагнемо задовільнити всі запити споживча, тому асортимент запропонованих нами вихлопних систем дуже широкий.

ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних глушників «ЮТАС» — є одним з основних экспортерів в Україні. Таким чином наші вихлопні системи встигли позитивно зарекомендувати себе в 16 країнах, таких як  Сербія, Франція, Єгипет, Пакистан, Угорщина, Латвія, Молдова, Польща, В’єтнам, Болгарія, Росія, Білорусія, Казахстан, Узбекистан, Азербайджан, Грузія.

Технічна оснастка і показники продуктивності підприємства дозволяють забезпечувати наших покупців супутніми товарів нашого виробництва, таких як меблеві каркаси, металеві, броньовані двері, мангали, пічні духовки і засувки.

ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних глушників «ЮТАС» проводить ретельний технічний контроль усієї продукції. Купуючи глушники ТМ «ЮТАС», наш покупець може бути впевнений, що економить, не програючи в якості.

До кожного клієнта в нашій компанії індивідуальне ставлення, ми враховуємо побажання кожного покупця.

Продукція ТМ «ЮТАС» має всі необхідні дозволи та сертифікати.

Будемо раді Вашому зверненню саме в нашу компанію. Наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання.