Випускні системи на легкові автомобілі

Починаючи свою діяльність з 2000 року, ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних глушників «ЮТАС», піклується про збереження навколишнього середовища, займаючись виробництвом якісних випускних систем для автомобілів.

Наші інженери безпереривно розробляють і вдосконалюють вихлопні системи таким чином, щоб звести до мінімуму шум від роботи двигуна.

Кожен новий вид продукції проходить численні контролі і тестування.

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати широкий асортимент глушників із звичайної чорної сталі, а також значний асортимент алюмінізованих глушників, які представлені у вигляді закатних основних і додаткових глушників для всіх моделей транспортних засобів.

Вузли та деталі наших глушників виготовляються на сучасному імпортному обладнанні, придбаному на підприємстві, яке являється офіційним постачальником на збірні конвеєри корейських автовиробників.

Переваги випускних систем від ТОВ «МЗАТГ «ЮТАС»:

  1. Вся запропонована продукція сертифікована, Сер-т № UА1.032.0077437-11, що підтверджує її відповідність по шумовим характеристикам ДСТУ UN/ECE R 59-00:2002 (п. п. 6.2,6.3), а конструкція виробів відповідає вимогам ТУ У 34.3-30952054-002:2008.
  2. По герметичності наша продукція практично не має аналогів, так як вона 100% проходить випробування на спеціальних стендах. При цьому, регулярне тестування готових виробів на контрольних кондукторах виключає проблеми при установці глушників на автомобіль.
  3. Для дотримання умов гарантії та ідентифікації бренду на корпусі стоїть клеймо з датою виготовлення і фірмовий логотип.
  4. Купуючи алюмінізовані глушники ТОВ «МЗАТГ «ЮТАС», ви купуєте якісну тишу в салоні вашого автомобіля за вигідною ціною і на довгий термін!
  5. Можливі різні варіанти упаковки за бажанням споживача.