ООО "Мелитопольский завод автотракторных глушителей "ЮТАС"
"Melitopol factory of autotractor silencers "UTAS" Ltd.

Переваги і вигоди співпраці з ЮТАС

Переваги і вигоди співпраці з ЮТАС

Які ж основні та найважливіші переваги і вигоди співпраці з ЮТАС?

  1. Ми виробляємо виключно якісну продукцію. Якість нашої продукції значно випереджає ціну на неї!
  2. Свою продукцію ми виробляємо тільки з сировини найкращих перевірених постачальників.
  3. Як прямі виробники ми гарантуємо якість нашої продукції.
  4. Нашим офіційним представникам ми пропонуємо взаємовигідну, орієнтовану на довгострокові відносини партнерську програму співпраці, націлену на забезпечення високого рівня лояльності споживачів і їх задоволення від співпраці. Як виробник, нашим партнерам ми надаємо найвигідніші ціни для ведення бізнесу на ринку України, країн СНД та Європі!
  5. Створення мережі представництв та надання партнерам конкурентоспроможних цін дозволяє їм залучати наймасовіший сегмент покупців – від професіоналів до аматорів, успішно конкуруючи при цьому з аналогічним товаром імпортного виробництва.
  6. На наших складах завжди в наявності необхідний складський запас продукції в асортименті!
  7. Наші співробітники регулярно збирають відгуки, побажання та претензії партнерів щодо якості продукції і умов роботи з Компанією. Такий підхід сприяє постійному поліпшенню не тільки якості наших товарів, але і безперервного зростання послуг, які надаються нашим партнерам та свідчать про клієнторієнтованость нашої Компанії!

Співробітники підприємства ЮТАС – це команда професіоналів, здатна швидко зрозуміти саме ваші потреби і відповісти на питання, що цікавлять вас, дати якісну технічну та іншу необхідну консультацію.

І ЯК ПІДСУМОК, МОЖЕМО СКАЗАТИ:

безперервний контроль з боку нашої компанії за дотриманням умов роботи наших дилерів, дотримання ними політики рекомендованих для продажу цін, на довгий час вперед здатні забезпечити гарантовану і стабільно збільшується прибуток, а також зростаючий споживчий попит на продукцію ТМ «ЮТАС».